Chwaszczyno.pl
Elektryk
Kontakt WostokHR - praca@wostokhr.pl
Dodane 2018-11-08 11:50:48
Autor

Opis

Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych, oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Obecnie dla naszego Klienta o międzynarodowym zasięgu poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Żukowa na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

      Realizacja procesu montażu i naprawy instalacji elektrycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową,

      Sporządzanie zapisów jakości z realizowanych procesów,

      Realizacja badań i prób wyrobów gotowych,

  Odbiór techniczny wykonywanych prac oraz sporządzanie dokumentów,

      Montaż szaf elektrycznych.

Wymagania:

   Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie Elektryk,

   Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka lub Elektromontera,

      Uprawnienia SEP,

 Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,

      Dobra organizacja pracy,

      Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

      Przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

  Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

      Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, w systemie 1-zmianowym,

      Możliwość realizacji kontraktów zagranicznych,

  Premie i dodatki do wynagrodzenia, pakiet socjalny: pożyczka zakładowa, opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci

KRAZ 13050

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 469
Wyświetlony: 44
Wygasa: 2018-11-29 11:50:48