Mistrzowie z Zurichu. KS Gokken.

Właśnie zakończył się turniej ESKA European Shotokan Karate-do Championship 2014. W zawodach startowało około 700 zawodników z 20 krajów. Kadrę Polski reprezentowało aż TRZECH podpieczonych Klubu Sportowego Gokken: Filip Wendt, Dominik Korbolewski i Jakub Kułaga.

Możemy z dumą oświadczyć, że każdy z nich przywiózł ze sobą złoty medal. Jakub wygrał swoją kategorie wiekową, natomiast Dominik wraz z Filipem i Łukaszem Bartoszewskim (zawodnik Zarzewia Prudnik) wygrali konkurencję drużynową. Dodatkowo Filip indywidualnie także wygrał swoją kategorię.

Nasi chłopcy w bardzo dużej mierze przyczynili się do tego, że Polska jest na pierwszym miejscu w tabeli wyników. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników. Dobra passa trwa i oby się utrzymywała jak najdłużej. W tym roku zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji klubów na Mistrzostwach Polski w Karate WKF, a teraz dołożyliśmy do tego następny sukces!

na zdjęciu: Jakub Kułaga, Dominik Korbolewski , Filip Wendt i Łukasz Bartoszewski wraz z trenerem kadry Markiem Ołowskim