Klub Malucha w Chwaszczynie

Klub Maluszka działa od  4 października 2018 r. Dzięki uprzejmości  OKiSu z Żukowa zajęcia te prowadzone są w Strefie Kultury w Chwaszczynie, przy ul. Żeromskiego 9, i są one darmowe.

OKiS urządził dla nas miły i przytulny kącik w którym dzieci mogą się bawić i poznawać. Dodatkowo znaleźli się mieszkańcy, którzy podarowali nam nieużywane już zabawki.

Klub dla maluszka skierowany jest dla rodziców z dziećmi od 0 do 4 lat. Dzieci przez cały czas trwania spotkania są pod opieką rodziców.

Celem klubu jest zapoznanie się mam, mieszkających na terenie naszej miejscowości, oraz zapoznanie ze sobą dzieci, które nie chodzą do przedszkoli i żłóbka. Dodatkowo jest po prostu miłym spędzeniem czasu wspólnie.

Spotykamy się w każdą środę na godz. 10:00. Każdy przynosi jakąś zdrową przekąskę i kapcie. Mamy mogą zrobić sobie kawę lub herbatę i porozmawiać, w czasie gdy dzieci się bawią.

Aktualnie oprócz zwykłej zabawy dzieci, chcemy włączyć je w proste pracę plastyczne. W planach mamy również zorganizowanie kilka warsztatów dotyczących rodzicielstwa.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie regulaminu zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkania!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.