Hradec Kralove. KS GOKKEN

Weekend majowy był dla KS Gokken bardzo pracowity. Najstarsi zawodnicy wyruszyli do Czech na Karate Grand Prix Hradec Kralove.

Jest to ogromny międzynarodowy turniej, w którym wzięło udział ponad 1390 osób z 13 państw. Nasz klub wystawił 7-osobową ekipę, której łącznie udało się zdobyć 2 złote medale oraz 4 brązowe, co uplasowało nas na 19. pozycji klasyfikacji generalnej.

Najlepsi zawodnicy z naszego klubu to Sara Elwart oraz Filip Wendt, którzy zdobyli po jednym złotym medalu oraz brązowym. Agata Uwijała, Adam Piotrkowski oraz Bartosz Potracki zdobyli po brązowym medalu.

Adam Piotrkowski wraz z Szymonem Kuśpietem oraz Miłoszem Sabieckim (z Klubu Sportowego Senshi z Tczewa) w kumite drużynowym kadetów zdobyli 3 miejsce.