Chwaszczynianin Szymon Liszewski z medalem

Uczeń naszej szkoły i mieszkaniec Chwaszczyna ponownie zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w biegach górskich na krótkim dystansie ( 600m. )

Tym razem zawody odbyły się w miejscowości KRYNKI w woj. Świętokrzyskim. Głównym patronem tej imprezy był PZLA.

Szymon z czasem 2.20 sek. rzutem na taśmę  uplasował się na trzeciej pozycji, wyprzedzając tuż przed metą dwóch zawodników, a tracąc do zwycięzcy 4 sekundy.

Szymon zdobył także złoty medal, ale drużynowy! Jego ZORZA Gdynia, do której uczęszcza Szymon zdeklasowała wszystkie kluby zdobywając 96 punktów i wyprzedzając kolejny klub o ponad 40 punktów.

Przypomnijmy, że Szymon w tym roku zajmował trzy razy 3 miejsce (w kwietniu Ustrzyki Dolne na dystansie 1000m, w sierpniu Międzygórze na dystansie 800m i w październiku Krynki na dystansie 600m. )

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.