Bezpośredni kontakt z dzielnicowym. Sierż. szt. Radosław Winczewski pod nr telefonu.

 

 

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, podobnie jak pozostali dzielnicowi z powiatu kartuskiego, zostali wyposażeni w telefony komórkowe. W czasie pełnienia służby dzielnicowi dostępni będą pod niżej wymienionymi numerami telefonów, co powinno ułatwić mieszkańcom naszego miasta i gminy nawiązanie kontaktu z właściwym dzielnicowym, a co za tym idzie szybsze uzyskanie informacji i ewentualnej pomocy.

 

Każdy, kto chciał do tej pory umówić się z dzielnicowym, by porozmawiać o jakimś problemie, musiał osobiście pofatygować się do punktu przyjęć dzielnicowego, bądź do komendy powiatowej czy komisariatu lub posterunku. Nie zawsze było to łatwe, ponieważ dzielnicowy mógł w tym czasie wykonywać czynności w rejonie służbowym.  

 

Teraz każdy mieszkaniec powiatu kartuskiego ma możliwość kontaktu ze swoim dzielnicowym pod numerem telefonu komórkowego. Dzielnicowi zostali bowiem wyposażeni w ten dodatkowy środek łączności.

 

Pamiętajmy jednak, że telefony dzielnicowych aktywne są jedynie w godzinach ich pracy. Nie należy takiego telefonu mylić też z numerem alarmowym. W przypadku nagłego zagrożenia, wypadku czy zaobserwowania popełniania przestępstwa należy kontaktować się z numerem 997.

 

Dzielnicowi gminy i miasta Żukowo:

 

mł. asp.  Przemysław Byczkowski571335180

miasto Żukowo

 

sierż. szt. Radosław Winczewski 571335179

miejscowości: Chwaszczyno, Tuchom, Nowy Świat, Barniewice, Banino, Borowiec, Nowy Tuchom, Miszewko, Miszewo, Małkowo

 

mł. asp. Sławomir Kropidłowski571335171

miejscowości: Żukowo, Pępowo, Rębiechowo, Czaple, Lniska, Leźno, Niestępowo, Sulmin, Widlino, Łapino

 

asp. Adam Kaszubowski571335181

miejscowości: Borkowo, Rutki, Glincz, Otomino, Babi Dół, Przykaźń, Skrzeszewo

 

 

źródło i foto:

kartuzy.policja.gov.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.