3. miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate WKF! KS Gokken wciąż na fali.

Zawodnicy KS Gokken odnieśli wielki sukces na Mistrzostwach Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Legnicy 25.10.2014r. Członkowie kluby zdobyli 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale. Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Wiecie, że to nasza wspólna ciężka praca!

Łącznie na 49 klubów zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji medalowej, potwierdzając, że jesteśmy czołówką w kraju!

Dwa złota

– dla juniorek (S. Elwart, H. Rykowska, S. Lidzbarska, W. Trela)
– dla juniorów (F. Wendt, D. Korbolewski, C. Wolak)

Warto też podkreślić, że Jakub Kułaga jest podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Polski. Dwa tygodnie temu wywalczył na MP SHOTOKAN złoto. Natomiast mistrzostwa w Legnicy odbywały się w ramach WKF, czyli światowej organizacji karate, która jest jedyną federacją podlegającą MKOL.