Reklama

„Bezpieczna droga do szkoły i domu"

Uwaga, otwiera nowe okno. Email

Autor: nadesłane: Emilia Czerniawska  -  czwartek, 31 października 2013 12:12

Wiadomości - Szkoła

konkurs plastyczny7

 

Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły i do domu"

Dnia 17 października 2013r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły i do domu". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III oraz oddziały zerówkowe naszej szkoły.

Główną ideą było promowanie bezpiecznego poruszania się po drogach i uświadomienie uczniom potrzeby poznawania podstawowych zasad ruchu drogowego. Wszystkie prace konkursowe były zgodne z tematem. Uczniowie zastosowali różne techniki plastyczne oraz zadbali o estetykę wykonania pracy. Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa wyróżnionych w konkursie prac. Organizatorem konkursu była: Dorota Bieszka.

 


Spotkanie z policjantem prelekcja na temat „Bezpieczna droga do szkoły i domu"


7 października 2013 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat „Bezpieczna droga do szkoły i do domu", którą przeprowadził dla edukacji wczesnoszkolnej policjant z Komendy Powiatowej z Kartuz. Spotkanie miało przybliżyć uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach tak, aby nie stwarzać niebezpiecznych sytuacji. Na zakończenie dzieci mogły zadać pytania dotyczące prelekcji jak i samej pracy policjanta. Tego dnia został ogłoszony konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów obecnych na sali o tematyce związanej z bezpieczną drogą do szkoły i do domu.

 

 

konkurs plastyczny1

 

konkurs plastyczny2

 

konkurs plastyczny3

 

konkurs plastyczny4

 

konkurs plastyczny5

 

konkurs plastyczny6

 

 

Dodaj komentarz

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników
Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Zasady komentowania na portalu


Kod antyspamowy
Odśwież


Ważne telefony - kom. 112

 

Policja 997,
Żukowo, ul. Polna 2 B,
tel. (0 58) 685 21 70,
fax (0 58) 685 21 80

 

Straż pożarna 998,
ul. Żeromskiego 7
80-209 Chwaszczyno
KP PSP W KARTUZACH
- CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO
-
58 694 44 44

 

Pogotowie Ratunkowe 999,
58 520 39 94

 

Pogotowie Energet. 991,
801 456 456

 

Zobacz Chwaszczyno.pl na:

chwaszczyno-youtube
facebook


chwaszczyno-na-twitter

Statystyki

Odsłon : 14820060
Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Dodaj stronę do zakładek

 

Strona optymalizowana pod:

firefox