. . . . . . . . . . Lubisz Chwaszczyno?
Reklama

„Bezpieczna droga do szkoły i domu"

Uwaga, otwiera nowe okno. Email

Wiadomości - Szkoła

konkurs plastyczny7

 

Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły i do domu"

Dnia 17 października 2013r. rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły i do domu". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III oraz oddziały zerówkowe naszej szkoły.

Główną ideą było promowanie bezpiecznego poruszania się po drogach i uświadomienie uczniom potrzeby poznawania podstawowych zasad ruchu drogowego. Wszystkie prace konkursowe były zgodne z tematem. Uczniowie zastosowali różne techniki plastyczne oraz zadbali o estetykę wykonania pracy. Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa wyróżnionych w konkursie prac. Organizatorem konkursu była: Dorota Bieszka.

 


Spotkanie z policjantem prelekcja na temat „Bezpieczna droga do szkoły i domu"


7 października 2013 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat „Bezpieczna droga do szkoły i do domu", którą przeprowadził dla edukacji wczesnoszkolnej policjant z Komendy Powiatowej z Kartuz. Spotkanie miało przybliżyć uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach tak, aby nie stwarzać niebezpiecznych sytuacji. Na zakończenie dzieci mogły zadać pytania dotyczące prelekcji jak i samej pracy policjanta. Tego dnia został ogłoszony konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów obecnych na sali o tematyce związanej z bezpieczną drogą do szkoły i do domu.

 

 

konkurs plastyczny1

 

konkurs plastyczny2

 

konkurs plastyczny3

 

konkurs plastyczny4

 

konkurs plastyczny5

 

konkurs plastyczny6

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wpisany przez nadesłane: Emilia Czerniawska
czwartek, 31 października 2013 12:12

Ważne telefony - kom. 112

 

Policja 997,
Żukowo, ul. Polna 2 B,
tel. (0 58) 685 21 70,
fax (0 58) 685 21 80

 

Straż pożarna 998,
ul. Żeromskiego 7
80-209 Chwaszczyno
KP PSP W KARTUZACH
- CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO
-
58 694 44 44

 

Pogotowie Ratunkowe 999,
58 520 39 94

 

Pogotowie Energet. 991,
801 456 456

 

Zobacz Chwaszczyno.pl na:

chwaszczyno-youtube
facebook


chwaszczyno-na-twitter

Statystyki

Odsłon : 12240619
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Dodaj stronę do zakładek

 

Strona optymalizowana pod:

firefox